Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet jó állást találni...

Hogy lehet jó állást találni (egyáltalán lehet-e) olyan ismerősök nélkül, akik általában beviszik a jó ismerőseiket a cégekhez?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom álláskeresésem során, hogy a jobb állásokra már megvannak az emberek, ezért kérdem, lehet-e jó állást találni ilyen ismerettség nélkül?
2009. szept. 14. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent számodra a jó állás. Ahol most dolgozom, az életem eddigi legjobb állása. Bár nem keresek milliókat, plusz 4 órában dolgozom egyelőre 3 hónapos szerződéssel, de nagyon jó a munkahelyi légkör, szeretek ott lenni, és szeretnék a 3 hónap után teljes munkaidőben maradni, és akkor már a mostaninál jobban is kereshetek. Nem ismerős hozott be, sőt, utólag derült ki, hogy van ott ismerősöm, csak a másik osztályon, de én úgy jutottam be, hogy írtam nekik célzottan munkanélküliségem idején, mikor már nagyon kétségbe voltam esve, mert semmi nem akart sikerülni, hogy ha tudnak valami munkát, akkor keressenek meg, mert dolgozni szeretnék. Néhány napon belül behívtak interjúra, és következő hétfőn már kezdtem. Ez egy nagy cég, nemzetközi hátterű, be vagyok rendesen jelentve. Remélem, átvesznek teljes munkaidőre 3 hónap után.
2009. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!