Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cnc programozónak megéri lenni?

One18 kérdése:

Cnc programozónak megéri lenni?

Figyelt kérdés
Cnc programozó szeretnék lenni hallottam,hogy mostanába azokat keresik a legjobban külföldön és itthon is, kezdőknek a fizetése kb. mennyi itthon ill. külföldön?
2013. márc. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri.
2013. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én novemberben végeztem el a CNC forgácsoló sulit,azóta sem találok melót mert min. 2 év gyakorlatot várnak el az embertől.Remélem szerencséd lesz és eltudsz vele helyezkedni (programozással).Sok sikert.
2013. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itthon sem találsz munkát?
2013. márc. 14. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Sehonnan sem jeleztek vissza,még annyit se hogy köszönik a jelentkezést.Ausztria,Németország,Hollandia csak nyelvtudással mehetsz.Nekem nem sikerült.
2013. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem,én a helyedbe össze szednék 150 ezret és meg csinálnám a cnc programozót meg addíg ameddíg nem találok munkát nyelvet tanulnék, én ha kijárom először itthon fogok munkát nézni hogy meglegyen a 2-3 éves tapasztalatom és utána mennék csak ki

Sok sikert remélem lesz munkád!

2013. márc. 16. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!