Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a barátnő családjánál...

Ha a barátnő családjánál lakik a párja, akkor mennyit illik hozzájárulnia a családi kasszához a fiúnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Hogy ott vacsorázik-e, hétvégeken ott eszik-e? Mosnak-e rá, stb. stb... Ha csak aludni jár oda, és semmi extra, akkor kb. egy tizes minimum, szerintem. De ha van kaja is, meg egyéb is, akkor 20-30 reálisnak tűnne. (és egyáltalán a barátnő családja elvárja tőled? vagy csak Te akarsz nemes gesztust gyakorolni?)
2009. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

hát oszd el a kiadásokat(villany, víz, gáz, kaja) annyi felé, ahányan vagytok, és már meg is kapod.

Ez a legtisztább út. Így nem tudnak később a szülők belekötni semmibe. A kaját úgy is megoldhatjátok, hogy 2 napig anyukád veszi a kaját, 1 nap a párod.

Csak itt is az lehet, hogy anyukád húst főz, a párod meg csak krumplistésztát, akkor már újból lehet egy vita alapja. Szóval jobb az osztás.

2009. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

bocsi akartam példát írni.


Pl.:

villany 12.000

Víz 6.000/hó

Gáz (télen) 30.000

Kaja : 40.000


88.000/4= 22.000/hó

de mondom csak példa

2009. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon családfüggő, most ha csak gesztusértéke van / lenne, de amúgy pl. semmi szüksége rá, mert egy budai felsőkörös család pl, akkor meg egyenesen nevetséges ... de nemtom, mindenki döntse el maga.

Na jó, és akkor a lány szülei meg fizetnek a fiúnak azért mert a lányukat szexuálisan karban tartja? Hihi, de milyen igaz, nem? Nincs rosszabb egy kielégítetlen csajszinál, ezt már sokszor megtapasztaltam. :-DD

2009. szept. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!