Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolozott már valaki pékségnél...

Dolozott már valaki pékségnél szállítóként?

Figyelt kérdés
Mi a menete , mikor kezd , mikor végez, és összeségében mit kell csinálnia?

2013. márc. 18. 14:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én nem dolgoztam de egy haver igen.Összeségében akinek nem gond a korai kelés,annak még jó is lehet mert cserében már délelött 10-11 körül otthon volt.Éjjel fél 4-re ment és kb olyan 11-ig.Reggel bement a telephelyre,bepakolta a kenyret vagy pakolták,megkpata a címeket hol hány rekesszel kell lerakni.Bement a boltba kirakta a kenyeret,aláíratta a papírt és ment a következő helyre.Ha végzett akkor vissza a telephelyre és írány haza.Lényegében nem kell megszakadni,annyi hogy korán kelsz,akinek ez nem gond még jó is lehet.Ő kapott éjszakai műszakot így keresett kb olyan 100-120 ezret és vihetett haza napi 1kg kenyeret:))))
2013. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ja és szombaton is mennie kellett mindig,viszont a vasárnap szabad volt.
2013. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Volt olyan hely is ahova olyan korán érkezett hogy csak le kellett raknia a kenyeret és alá íratni sem kellett mert olyan kora volt hogy senki nem volt ott.
2013. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
*éjszakai potlékot
2013. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kb ilyesmire saccoltam én is, de hogy megerősítettél így nyugodtabban fogok kezdeni. Köszi még egyszer.
2013. márc. 18. 17:30
 6/12 anonim válasza:
Nincs mit.Sok sikert!Nem olyan rossz ám,a korai keléshez kell hozzászokni,de amúgy nem rossz.Mekkora kocsira fognak rakni tudod már?Nagyobb cég vagy kisebb cég?
2013. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Onnan tudom amúgy hogy milyen hogy párszor annak idején elmentem a haverommal:))
2013. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen autón leszek csak annyit hogy B jogsi elég hozzá, Láttam bent a telephelyen olyan ford transit szerűségeket meg egy kis dobozos autó is volt ott.egyébként egy kissebb fejlődés alatt lévő cégről van szó. és holnap kezdek. :) Azt esetleg nem tudod, hogy a másnapi rendelést nekem adják le vagy telefonon a központba? vagy ez kft-től függ lehet.
2013. márc. 18. 17:47
 9/12 anonim válasza:
Ez szerintem cégtől függ,az is lehet neked adják le.Gondolom ha van irodista vagy ügyintéző és nagyobb volumenü a cég akkor vszinü van aki felveszi a rendleést.De az is lehet hogy így is úgy is neked kell.Nem rat semeddig,kb 3 perc.Ledigtálja aztán te meg leírod és a cégnél leadod.De szerintem úgy is elmondanak mindent,ha nm akkor meg kell kérdezni.D ha neked kell nem nagy dolog felírni hogy 50 kg kenyér lesz az xy boltba és x darab zsemle:)))
2013. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen teljesen mindegy. Köszi a segítséget.
2013. márc. 18. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!