Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Douglasban dolgozók? Ezt hogy...

Douglasban dolgozók? Ezt hogy a fenébe csinálják? Kamu?

Figyelt kérdés

Szóval egy üzletben dolgozom. Elég sokszor be szoktak jönni hozzám "más" etnikumú "emberek". Előhúznak a táskájukból 5-6 parfümöt azzal a címszóval, hogy "Most jöttem a Douglasből, van parfüm olcsón."


Ezek most tényleg onnan hozzák ki, vagy valahonnan szereznek tökéletes hamisítást???


Az illat az ugyan az, de sztem nem tart olyan sokáig...


A lényeg az, hogy ilyenkor tényleg onnan lopják? :O

Kiakasztó, tudom, hogy nincs bennük érzés más ember iránt, de ha nekem van valami hiányom, azt egyből ki kell fizetnem. Nem tudom hogy megy ez egy ilyen volumenű üzletnél. Gusztustalanok



2013. márc. 20. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tuti, hogy nem onnan van, hanem hamisítványok! csak így jobban el lehet adni, szerinte, vagy azt gondolják.
2013. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti lebuknának, ha ennyi parfümöt lopnának össze. Ezek tutira hamisítványok, mást nem tudok elképzelni.
2013. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Az illat ugyanaz. Te komolyan vettél tőlük?

Ha igen, ugye tudod, hogy ez orgazdaság, ami büntetendő? És egyébként gusztustalanabb a tolvajlásnál.

2013. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem vettem tőlük, csak kíváncsi voltam, hogy mégis létezik ilyen, hogy kihozzák az üzletből csak úgy? Azért tettem fel a kérdést :)

Mert sajnos velem is előfordult már, hogy úgy elvittek tőlünk dolgokat, hogy 2 méterről figyeltük őket, mégis úgy elvitték, hogy észre se vettük. :( Azért mondom, hogy én simán kinézem belőlük, mert gusztustalan amiket megtesznek.

2013. márc. 20. 13:48
 5/6 anonim válasza:
100%

Hatalmas nagy kamu!

Elképzelhető, hogy lopnak is, de szerintem nagy része hamisítvány. Némelyik megdöbbentően hasonlít az eredetire, de ha értesz a parfümökhöz, egyből ki lehet szúrni bizonyos eltéréseket. (Pl. az üvegen a felirat... stb. )

Azért állítják, hogy lopják, mert azt akarják érzékeltetni a lehetséges vevőjükkel, hogy biztosan eredeti parfümöt kapnak (ami persze nem igaz)!

A hülyék meg, akik nem értenek hozzá, máris odaadják nekik az 5-6 ezer Ft-ot és meg vannak elégedve, hogy ők mennyire jól jártak vele...

2013. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze, lopnak is. Barátnőm által 'ismerek' egy ilyen férfit, aki egész konkrétan volt, hogy a barátnőm főnökének kilopott egy parfümöt. Rendelni lehet tőle, mindegy mit kérsz 5000. Barátnőm több parfümöt is vett tőle. Szerinte eredeti is. Szerintem nem, én szagoltam és próbáltam már magamon egy adott parfümöt, amit aztán kipróbáltam ebből a lopott fajtából. Illatra hasonlít, megtévesztésig. A hatósugara és a tartóssága az ami köszönőviszonyban sincs. Hiába a szép, eredetinek tűnő csomagolás, a kódok az alján, minden passzol, de mégse. A barátnőm meg vagy 5 üveggel beszerzett, jobban járt volna ha abból a pénzből egy eredetit vesz.


Nem tudom a Douglasban ez hogy működik de szerintem a parfümök árába bele van ez is kalkulálva.

2013. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!