Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az egyik ismerősöm küldött...

Az egyik ismerősöm küldött lovét (csekken) és nem jött meg. Az ország másik felén lakik és azt beszéli, hogy ő elküldte, de a posta mást mondd. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval, elküldte a pénzt hozzánk csekken, de nem jött meg, de ő magabiztosan állítja, hogy feladta és nem ment vissza hozzá se. Elküldte a csekk másolatát, amit bemutattam a postára, de nem tudtak vele mit kezdeni, sőt érdekesnek is találták az esetet. Sem a betűstílus, sem a +költség nem stimmelt rajta.

2013. márc. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez most komoly,hamisitott egy feladovevenyt? Az utalvanynak max. 2 munkanapon belul a cimzettnel kene lennie;ha nem veszik at 10 munkanap letelte utan vissza kell mennie a feladohoz.Kerd meg az ismerosodet hogy az eredeti feladovevennyel menjen be a postara es inditson tudakozvanyt!Ha tenyleg hamis akkor lebukik...
2013. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! És mit tudok tenni, ha hamisított a csekk amit küldött? Kicsit már vertem meg szóval, nem jött be. De 1 látogatás lehet... :)
2013. márc. 22. 06:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy igazából ezért feljelenthetem vagy valami?
2013. márc. 22. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy rózsaszín csekknek 2 munkanap alatt oda kell érnie. Ha sem a betűstílus sem a feladási összeg nem egyezik, akkor hamisított, ergó bűncselekményt követett el. Jelentsd fel.
2013. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!