Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Vaterán vásárolok mi a menete?

Ha Vaterán vásárolok mi a menete?

Figyelt kérdés
Vaterán szeretnék vásárolni két darab terméket. Egy fix árut, ami 03. 27.-án lezárul de, van egy másik termék, amire licitálni lehet és majd 04.06 jár le minimáláras (5000ft) termék. Na, most ha a fix áras bekerül a kosaramba, de a másikra is licitálok, azért hogy ne mennyek a bankba kétszer utalni, mennyi időn belül kell kifizetnem a fixárast ( durván 15 nap haladékra gondoltam) mert akkor a másikat is, megtudnám venni addig, Így egyszerre tudnám átutalni mind kettőnek. Valamint a futár külön-külön hozza e ki és külön kell fizetnem érte, vagy mondjuk, amelyiket hamarabb megvettem csúszik durván tíz napot és egyszerre küldik ki a kettőt.

2013. márc. 23. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most itt fontos megjegyezni, hogy egy futárral csak úgy lehet megoldani, ha ugyanaz az eladója a két terméknek. Nem a vatera küldi a cuccot, hanem sima emberek, akik árulnak.

Az, hogy mikor kell utalni azt meg tudod beszélni az eladóval (célszerű vásárlás előtt), de személy szerint a két hét nekem elég soknak tűnik. De beleférhet az eladónak.

2013. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés, hogy ugyanaz e az eladója a két terméknek. Ha nem, külön érkezhet csak a kettő, ha igen, akkor még vásárlás előtt meg kell beszélni az ilyesmit az eladóval a vaterán.
2013. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Két külön eladó lenne.

2013. márc. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!