Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem jelentkezek...

Mi történik ha nem jelentkezek ki időben munkanélküliből és már dolgozok?

Figyelt kérdés
E-mailbe küldtem el a szerződésem másolatát,de semmi visszajelzés nem jött,levél se h kijelentkeztem. Mit kell csinálnom ha ez miatt egész havi ellátást kapok mert vmi miatt nem kapták meg az e-mailt? Mikor kell visszafizetnem a többletet? Adózásnál nem büntetnek meg?
2013. márc. 26. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy neked kellene kijelentkezned. Automatikusan kikerülsz a rendszerből, amint a munkáltatód hivatalosan bejelenti a munkaviszonyod.
2013. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A munkáltató a NAVnak jelent be, nem a munkaügyinek.

Neked kell kijelentkezned.

Te ezt meg is tetted az e-mail-lel.

Az, hogy nem kaptál megszüntető határozatot, az ügyintéző lassúsága, lustasága, nem megfelelő ügyintézése miatt is lehet.

Írj nekik még egy e-mailt, amiben rákérdezel, hogy az előző e-mailed alapján töröltek-e a nyilvántartásból.

De erre kérj olvasási értesítőt.

Ha ezek ellenére mégis többet utalnának, akkor jelezd azt a munkaügyi felé,és kérj róla határozatot.hogy mennyi a visszafizetendő összeg és a visszafizetési határidő.

Adózásnál nem büntetnek meg ezért.

2013. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjél be a munkaügyibe és jelentkezz ki.Adnak egy papírt amit kikell tölteni tök egyszerű senki nem fogja számonkérni, hogy később mentél be.
2013. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok bemenni mivel a lakohelyemtől ahol regisztrálva is vagyok 300km-re költöztem munka miatt.
2013. márc. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!