Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átlagosan hány éves korukra...

Átlagosan hány éves korukra érik el Magyarországon az emberek, hogy legyen egy új építésű szép családi házuk?

Figyelt kérdés

[link]


Én legalább egy ilyen családi házra gondolok. Szerintem ez is benne van egy 35 millió Ft-ban.



2013. márc. 31. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagembernek ilyen sohanapján lesz, csak a gazdagabbaknak, pláne új építésű. Az az igazság, hogy Magyarországon a többség örül, ha 30 éves korára össze tud annyit kaparni, hogy külön költözzön a szüleitől és kibéreljen egy kis lyukat. Lehet mást mondani, de attól még ez van.
2013. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez így van, mert nekem minden álmom egy szép családi ház, mert sajnos ez nekem gyerekkoromban nem adatott meg. Már 8 évesen is a házunkat terveztem folyamatosan, hogy miket szeretnék majd. Anyukám mindig meghallgatta, de ő is tudta, hogy nekünk soha nem lehet szép családi házunk. Most 25 éves vagyok, és szeretném elérni azt ami, az én családomnak sajnos soha sem sikerült.
2013. márc. 31. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan 50-65 éves korukra lejár az akkor 30-35 éves lakásra/házra a hitelük. Majd. Ha egyszer lejár.
2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hitel akkor kb 30 év múlva jár az le, ha tudják addig fizetni.

Ha valaki esetleg örökölne egy házat, vagy telket és eltudná adni 20-30 milláért, ami baromi nehéz manapság, akkor lehet saját háza, hitel nélkül, csak a kérdés az hogy ha használtan veszi akkor mennyit költ még rá hogy rendben legyen, mert én eddig nem találkoztam olyan ismerősömmel aki nem csinált volna valamit a házán vásárlás után. Volt olyan ismerősöm aki teljesen átépítette, felújítás, falakat leverte néhány helyen, új vezetékek stb..., a házat olcsón vette 8 millió körül tudta megszerezni, és még költött rá durván 3 millát, mert teljesen felújította, saját erőből, mestert is csak olyan munkákra hívta hogy a vezetékek meglegyenek normálisan, szabályozva meg a fűtés is rendben legyen. A többit ismerőseivel csinálta meg, vakolás, festés, parkettázás, bútorokat is maga csinálta, megvette méretre a lapokat és én segítettem összedobni neki, egy pofás konyhabútort, meg a nappalit is én csináltam meg.

Volt olyan ismerősöm, aki megvette fulosan a házat, szépen festve, igényesen, új lámpatestek voltak, amiket a tulaj nem vitt magával, minden jó volt, csak ugye 1-2 hónapon belül kiderültek olyan dolgok, hogy sok helyen hibásan voltak bekötve a vezetékek, a melléképületben piszkosul vizesedett a fal, a fűtés totál gyenge volt. És még vehetett fel hitelt hogy rendbe rakja, mert a fél házat bontani kellett majdnem, hogy megszüntessék a beázást, meg a fűtésrendszert is fel kellett újítani, mert a kazán halott volt, plusz a kémény is olyan volt hogy egy részét le kellett bontani és újraépíteni, hogy biztonságos legyen, és megkapják rá az engedélyt.

2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha...Elsőnek igaza van sajnos.31 vagyok párommal tudunk bérelni egy 40nm-es lyukat.Ennyi.Lottozzál,hátha.
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!