Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyereményjátékra regisztráltam...

Nyereményjátékra regisztráltam, de figyelmetlenül. Mi van akkor, ha jön a csekk, és én nem fizetem be. Le tudják vonni valahonnan vagy esetleg megbüntetnek? Nincs még jövedelmem, de 18 éves már elmúltam.

Figyelt kérdés
Egy ismert újság nyereményjátékára regisztráltam, s az apró betűs részt figyelmetlenül olvastam el. Az ajándék ára kb 4000 Ft. Mivel a csomagot nem én vettem át, az első részletet kifizette anyukám, (1700 Ft) de én nem akarom a többit is kifizetni. Mi van akkor, ha jön a csekk, és én nem fizetem be. Le tudják vonni valahonnan vagy esetleg megbüntetnek? Nincs még jövedelmem, de 18 éves már elmúltam.
2008. jún. 11. 21:01
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha nem bontottad ki biztos viszsaveszik, de az 1700 lehet, hogy ugrott. Ha kibontottad mivel nemtudom milyen termék ezért nem tudom, de nem valószínű. De ezt tőlük kéne megkérdezni talán, hogy mi van ilyenkor. Ha jól értem átvetted a 4000-es csomagot és nem akarod kifizetni.

Az APRÓBETŰS RÉSZT MINDIG EL KELL OLVASNI. Az ilyen nyereményjátékok meg többnyire átbaszás.

2008. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!