Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha 7 nap elteltével sem...

Ha 7 nap elteltével sem jelentkezik az eladó, adhatok negatív értékelést?

Figyelt kérdés
Licittel nyertem a vaterán, de nem kapom meg a számlaszámot, nem jelentkezett semmijen formában az eladó. Ilyenkor a vevő mikor állhat el az üzlettől, mik a jogai? Amit írtam neki e-mail-t már 2db-ot (a vatera üzenete mellett) arról küldtem biztonsági másolatot az allegrogroup-nak is, hogy lássák, én kommonikálok.
2013. ápr. 1. 16:31
 1/7 A kérdező kommentje:
És látom, hogy folyamatosan belép a vaterára, tehát gépnél van.
2013. ápr. 1. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy a Vaterás termékoldalon (ott, ahol megnyerted a licitet!) írok be neki üzenetet!...

Azt biztosan megkapja és arra az Eladók mindig 1-2 órán belül válaszolni szoktak (mert azt a Vatera is megkapja)...


Előfordulhat olyan, hogy a leveledet az Eladó postafiókja a Spam-gyűjtőbe tette, ezért nem vette észre...

Ne tételezz fel egyből rosszat...


Az Eladónak az az érdeke, hogy eladja a cuccát!


Írd be neki a termékoldalra : "Kedves X! Pár napja leütöttem a terméket, 2x is írtam neked a bankszámlaszámért, de nem válaszolsz!... Nekem sürgős lenne, légyszíves írd meg a bankszámlaszámodat és a pontos postaköltséget!... Köszönöm a segítséged..."


Ennyi... :-))

2013. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, kérdezetem a termékről korábban, arra sem válaszolt, pedig belépett, személyes átvételt javasoltam korrekt árral, hamarabb mint az aukció vége, és nem volt válasz.
2013. ápr. 1. 17:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Márc. 26.-án kérdezetem tőle és ajánlottam személyes átvélt, de nem jött válasz. Az óta megnyertem az aukciót és ugyanúgy semmi. Szerintem meggondolta magát.
2013. ápr. 1. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy már vásárlás előtt sem válaszolt a kérdésre?!... 8-o


Akkor lehet, hogy elutazott, kórházba került, vagy meghalt?!...


Ez így tényleg elég reménytelennek látszik...


Nincs már hátra, ADJ NEKI NEGATÍVOT!!!...


(Főleg, ha látod az aukcióin, hogy azóta már többször belépett, a többi ügyét intézi a Vaterán.)


NEGATÍV!!!...

És írd be indoklásnak : kérdésre sem válaszolt, leütés után sem válaszolt, füle botját sem mozgatja!...

Hadd lássák a többiek is, akik vásárolnának tőle...

2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várok még pár napot, de szinte jobb is lenne, ha nem is jelentkezne, nehogy eltegye a pénzem, mert én már nem bízok benne. Egyébként csak 6 pozitívja van, de ez mind vásárlásból, ez volt az első eladása.
2013. ápr. 1. 19:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 13:07-kor is belépett.
2013. ápr. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!