Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes mindenféle szupermarke...

Érdemes mindenféle szupermarket kártyáját igényelni és használni? Auchan, Spar supershop, Tesco félékre gondoltam.

Figyelt kérdés
Ezen kívül Hervisbe járok még amit hallottam hogy ott is van kártya. Mennyivel lenne takarékosabb ezeket használva vásárolnom? Mennyi a kedvezmény?
2013. ápr. 1. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a pontgyűjtőre gondolsz, értelme van, bár nem sok. Ha a hitelkártyájukra, akkor nincs értelme.
2013. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a pontgyűjtésre gondolok.
2013. ápr. 1. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem supershop van, de már alig adnak pontot. a semminél jobb, de sok idő kell, mire gyűlik rajta a pont.
2013. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen énis gondolkodtam már mert Tesco, Líra, Praktiker, Mol, SuperShop (OMV, BurgerKing,..), Shell, stb kártyám van már, de hogy minek?!?!
2015. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!