Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez konkrétan mit jelent?...

Ez konkrétan mit jelent? Valaki légyszi segítsen.

Figyelt kérdés

Diákmunka miatt kötöttem munkaszerződést amiben ez áll.

"A Munkavállaló a munkaszerződés időtartama alatt és azt követő 6 hónapig, csak a Munkáltató előzetes írásbeli hozzájárulásával létesíthet munkaviszonyt, munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyt, vállalkozási jogviszonyt annál a megbízó partner szervezetnél, melynek megbízása alapján a Munkavállaló a számára megjelölt telephelyeken munkát végez"

Ez csak azt jelenti hogy más diákszövetkezetnél nem vállalhatok munkát, vagy nem vállalhatok máshol diákmunkát (Úgy értve nem diákszövetkezeten keresztül vállalt diákmunkára vonatkozik e) vagy semmilyen más munkát nem vállalhatok ( pl. alkalmi munkavállalóként, már elmúltam 18). Tudom hogy bonyolult meg hosszú, de légyszi valaki segítsen.


2013. ápr. 1. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tud valaki olyan fórumot vagy rovatot ajánlani ahonnan ezt megtudhatom vagy megkérdezhetem, azt is szívesen fogadom.
2013. ápr. 1. 20:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen van a hangsuly:

"annál a megbízó partner szervezetnél, melynek megbízása alapján a Munkavállaló a számára megjelölt telephelyeken munkát végez"


Ha a jelenlegi munkaltatod kihelyez egy ceghez, akkor az a ceg nem nyulhat le teged jelenlegi munkaltatodtol. Meg is erne nekik teged kozvetlenul alkalmazni, hogy ne fizessek meg a jelenlegi munkaltatod profitjat, ez ellen kellett vedekezni.

2013. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!