Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek eladnia...

Sikerült már valakinek eladnia rajzot? (Comission, pl. DeviantART-on)

Figyelt kérdés

Nálam már vagy 1 hónapja, ki van írva, hogy vállalok ilyet, egész átlagos áron, mégse rendel tőlem senki, viszont látom, hogy rosszabb rajzosoknak is nagyon jól megy az üzlet.

Digitálisan dolgozom általában, hátteret is rajzolok, minden tőlem telhetőt megteszek! >.<


Mi a titka, hogy népszerű legyen valaki? Nem a hírnévre megyek,ne értsétek félre, de nagyon is jól jönne a pénz, mert hát nem vagyok gazdag, ugye...


Itt vannak amúgy a rajzaim:

[link]


2013. ápr. 2. 22:56
 1/7 anonim válasza:

Ne haragudj, de ez kezdetnek jó, de annyira még nem tökéletesek amit csinálsz. Kezdetlegesek.

Én is tanulok photoshop és illusztrátor kezelést bár még ennyire sem megy. De elég régóta ismerem a deviantartot hogy tudjam rengeteg photoshopos tehetség van rajta aki spontán hobbiból csinálja és nem akar ezzel dolgozni vagy pénzt keresni.

És csak animés művek nem elegek... Főleg hogy nem hinném hogy valaki rendelne ilyen műveket... Ezeket hobbiból csinálják.

2013. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoktak pedig. :D És rosszabbaktól is...
2013. ápr. 2. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom, hogy nem tökéletesek...de ha KEZDETLEGESEK, akkor elgondolkozom rajta, érdemes-e tovább csinálni...
2013. ápr. 2. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a Diablos, a steampunkos meg a naplementés szerint egész szép lett. A többi animés kép se rossz de annyira csajos (értsd rózsaszín habos babos) hogy túltöltődtek a szemreceptoraim.
2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, fura, sok csajos rajzom van, pedig élőben nem is vagyok az a rózsaszín, lányos lány.
2013. ápr. 3. 13:53
 6/7 anonim válasza:
100%

Attól még hogy kezdetleges VAN tehetséged! Minél tovább csinálod annál ügyesebb leszel! :)

Ha szereted akkor ne add fel. NE a pénzszerzési lehetőség hajtson.

Elsőnek mindenikek hobbi csak aztán munka!

2013. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem a pénzszerzés hajt, csak 2014 szeptemberétől fősuli, és szeretném, ha addigra bejönne egy kis plusz pénz.
2013. ápr. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!