Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok lottón játszani?...

Szoktatok lottón játszani? Vagy tippmixen fogadni?

Figyelt kérdés
Én mostanában kezdtem komolyabban foglalkozni a tippmixel, napi fél órát szánok rá kb. és azt szeretném megtudni hogy mi az a kombinációs fogadás mert nem értem. Addig játszom ezen míg azt nem látom hogy nem éri meg eddig ezzel nincs baj. Ötös lottón kis esély van hogy nyerek itt legalább sok kicsi összegyűlik. Esetleg tippek tippmixhez? Oldalak neten, ujság, egyéb tippek. ... megköszönném:)
2009. szept. 20. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel kiskorú vagyok (vagy fiatalkorú, nem tom).
2009. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnálom

rá a pénzt

úgyse nyerek szerencsétlen vagyok :(

2009. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én 18 éves vagyok szóval már legális is nekem. Írjanak akik játszanak főleg tippmix érdekel.
2009. szept. 20. 19:46
 4/6 anonim válasza:
100%

Én 4 évig tippmixeztem de most betandwinezek. Szerintem a bwin sokkal jobb és könnyebb mint a tippmix.


Tanácsok annyi hogy főként hazai csapatokra fogadj, mivel én rengetegszer buktam azon hogy a nagyok nem tudtak idegenben nyerni. Még valami: amerikai meccsekre(NBA, NFL, NHL, MLS) soha ne fogadj. Bárki megverhet bárkit:D


Szerintem kezdőként sima 3esélyes fogadásokat tegyél/ez azt jelenti hogy szimplán a meccs végeredményére fogadsz/.


Olyat is lehet fogadni hogy hány gól lesz egy meccsen. Szerintem ez egy hülyeség, én ezeket mindig is kerültem.


Vannak még ezek a félidős hülyeségek hogy megfogadhatod pl: hogy első félidőben a hazai csapat vezet, de a végeredmény döntetlen lesz stb. Ez is egy baromság szerintem:D


Fogadások előtt a tabellákat böngészd át:)


Kombinált fogadást soha nem játszottam, de asszem valami olyasmi hogy akkor is nyersz valamennyit, ha 1-2 meccs végeredményét nem találod el. De az ilyen fogadás jóval drágább mint a sima, szóval szerintem először csak koncentrálj a normálra.


Sok sikert!!:)

2009. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segítséget:) próbálkozom:D
2009. szept. 20. 21:01
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is játszom a mixet nagyon jó általában minden nap nyerek napi 2 szelvényt rakok.Nem tudom te hogy akarod játszani hogy egyszerre akarsz nyerni egy nagyot vagy minden nap és kicsit?Én ált 500-800ft között nyerek naponta max 5 meccset rakok meg rakhatod papírforma szerint vagy sejtésből hogy ki fog nyerni.Én ált ugy rakom amelyiknek kisebb a szorzója nekem mindig bejön:D sok sikert
2009. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!