Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik a PayPal-lal...

Hogyan működik a PayPal-lal való vásárlás?

Figyelt kérdés

Tehát beregisztrálok (megadom a bankkártyaszámomat) és ha rendelek valamit a netről, akkor azt egyből leveszi a bankkártyámról és ennyi?

Vagy először fel kell töltenem a PayPal-t?



2013. ápr. 3. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő megoldás működik, de a feltöltés felesleges időpazarlás, ha van kártyád. És nyilván van, ha átestél az ellenőrzésen.
2013. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bankkártyám van. De ha nem lenne, akkor a PayPalra a pénzt a számlámról kéne utalni?
2013. ápr. 3. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne, akkor regisztrálni sem tudnál. Pontosabban: nem tudnál teljesen funkcionáló accountot csinálni.
2013. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom, de nekem volna lehetőségem WEB számlára is (ez a lehetőség később nyílt), ezt kellett volna korábban a PayPal felé megadnom. Ekkor előbb oda kellett volna vásárlás előtt utalnom és a PayPal onnan emelte volna le. Előnye: max. annyit tudnak leemelni, netán a csalók, amennyi rajta van.

De nekem a bankkártyám van regisztrálva, onnan emeli le (a hozzátartozó forintos számlaszámról) azonnal, amint ráütök az utolsó enterre. Előtte mindent jóvá kell hagynom, árut, összeget...

Kockázata van, PayPal regisztráláskor ez így adódott, már sokszor használtam...

2013. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!