Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy facebookos oldal...

Ha egy facebookos oldal átvert, akkor hogyan járjak utána annak érdekében, hogy visszakapjam a pénzem? Mármint lehet az oldalt jelenteni, de foglalkozik ezzel a facebook?

Figyelt kérdés

Tegyük fel..

Szóval,volt ilyen "Rendelj Tőlem ruhákat" oldal a facebookon.Egész jól nézett ki,voltak visszajelzések az emberektől hogy megkapták az adott terméket.Bizalmatlan voltam,és vagyok,de végül csak rendeltem.Adtak számlaszámot,nevet és utaltam a lóvét.Azt írták,4-6 nap mire megjön,nem kell fizetnem postaköltséget és Angliából rendelik.De nem kaptam meg a csomagot.Tehetek valamit?Átvertek.Kihez fordulhatok?Vagy ez már az én károm?


(Még az adott eset nem történt meg,de ha megtörténne tehetnék valamit?)


2013. ápr. 3. 18:59
 1/4 anonim válasza:
Feljelented őket a rendőrségen.
2013. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan?Odamegyek hogy voltam olyan hülye,hogy átvertek?Tudnának kezdeni valamit?A facebookos oldal alapján megtalálják?
2013. ápr. 3. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Feljelented őket csalás vádjával, mert ez az és számlaszám alapján kiderítik, ki az elkövető.
2013. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor is feljelenthetem ha kisebb az összeg 20.000Ftnál?(de 10.000nél több)

2013. ápr. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!