Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 17 eves lany vagyok es nyarra...

17 eves lany vagyok es nyarra szeeretnek magamnka vmi jo ki s melot, brigadot talalni. Esetleg otletek? Mivel kereshetnek penzt?

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat kerek.....koszonom:-)

2013. ápr. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fogsz most kapni privibe jopar indecens ajanlatot... ;)
2013. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Brigádot? Kőműves brigádot javasolnám. Jó kis meló, viszonylag sok pénzt is keresnél vele.
2013. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha jó melót, jó kollégákat akarsz és még pénzt is akarsz keresni akkor ismerősök, barátok, rokonok között érdeklődj.

Én idén is odamegyek nyáron dolgozni ahol tavaly is voltam. Angliába. Nagyon jó kis csapat dolgozik ott, nagyon élveztem velük az időt, pedig gondjaim is vannak néha az angollal. Engem a nagynéném vitt be aki kint dolgozik. Csak így tudsz jó munkát, jó csapatot szerezni..hátszéllel. Tanácsolom hogy érdeklődj a körülötted lévőktől..

17/L

2013. ápr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!