Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felszolgáló munka Budapesten,...

Felszolgáló munka Budapesten, ahol nem feltétel előzetes tapasztalat? Van ilyen? ( lehetőleg a belvárosban)

Figyelt kérdés

Sajnos sehol nem vesznek fel olyat, aki előtte nem dolgozott, de hát valahol el kell kezdeni!

Valójában nyáron szeretnék külföldön találni állást, azért kellene 1-2hónapos előzetes tapasztalatgyűjtés itt Magyarországon.



2013. ápr. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

1-2 hónap, én mindenhol 4-5 évet olvastam, de legalább 1-3 év. Én 13 éves tapasztalattal mondom ezt ebből 5 külföldön volt.

Ez régen is így ment.

2013. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha te munkáltató lennél te is azt vennéd fel akinek az a végzettsége és/vagy van tapasztalata.

Bár én már olyat is láttam hogy valaki beírt valami kamut az önéletrajza, úgysem nyomoznak utána.

2013. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem. De munkáltatóként arra gondolnék, hogy egy motivált embernek nem lehetetlen max. 1 óra alatt betanítani az elvégzendő feladatok teljesítését, amk nem értelmi szintet meghaladó feladatok ( kiszolgálás, kasszázás , stb.)

Tehát hogy szerezzek felszolgálói tapasztalatot, ha sehol nem vesznek fel felszolgálói tapasztalat nélkül?

2013. ápr. 6. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent meg lehetne tanítani pár óra alatt akkor miért tanítják évekig a szakmát? Ergo, lehet hogy alap dolgokat meg tudnak tanítani, de a tudásod sehol sem lesz egy képzett felszolgálóhoz képest. Fizetést meg neked is ugyanannyit kell adni mint nekik, tehát a munkáltató szempontjából előnyösebb olyannal dolgozni aki kész felszolgáló és nem kell tanítgatni.
2013. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bármixerként is szívesebben dolgozom olyannal aki vágja a dolgokat, mint pl egy szőke plázacicával aki amúgy fodrász vagy akármi-még ha jól is mutat a bárban-mert aki képzett azzal nem kell hónapokat vesződni.
2013. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok plázacica, sem szőke, és talán a nyelvtudásommal előnyben is vagyok egy fodrásznál. Meg hát egyetemre is járok...de amíg nincs diplomám, addig csak hasonló munkával tudom csak megkeresni, amit meg akarok. És mivel nem ez lenne az élethivatásom, ezért nem szánom rá magam egy felszolgáló képzésre, mert az is költséges meg időt energiát vesz el, de úgy biztos egyszerűbb lenne.
2013. ápr. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!