Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvétel csomag. Ez most...

Utánvétel csomag. Ez most hogy jött össze?

Figyelt kérdés

Szoktam postán küldeni ajánlott levélként dolgokat. ez kerül 360 forintba..


ma feladtam egy ugyanilyen levelet utánvétellel és 1205 forintba került.. valaki aki érti a dolgot segítene kitalálni mi került rajta ennyibe?

[link]

nem elsőbbségi. ajánlott. utánvételes cetlihozzácsatolva a címemmel hogy hova kérem a pénzt.



2013. ápr. 11. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Postautalvány ára + házhoz viszik neked + a levél ára az pont annyi, amennyit írtál.

Mennyivel egyszerűbb lenne besétálnia a vevőnek egy bankba és DÍJMENTESEN befizetni.

2013. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

áh értem köszönöm. megtaláltam hogy postautalvány csatolása esetén 305 forintal több mint az azonos összegű postautalvány díja.

van rá mód hogy lefaragjam ezt? hogyha nem hozzák ki nekem házhoz mi más módja van hogy megkapjam a pénzem utánvételből?

2013. ápr. 11. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mód rá. Azt a 305 forintot sem tudod megspórolni, mert az a visszaút díja, akkor is, ha csupán a postahivatalig kéred. Szóval az utánvétel finoman szólva nem szerencsés megoldás. A kedves vevő befizethetne a bankszámládra, ha igazán akarná. Mi tartja vissza?
2013. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltételezem bizalomhiány és a banki átutalás biztonságának nem ismerete (:
2013. ápr. 11. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk kicsit:


Egy szabványméretű és legfeljebb 30 gr súlyú levél feladáa max 10.000 ft utánvételi összeggel:


Súlydíj + ajánlott díj + utánvét díj + belföldi postautalvány díj = 110 ft + 250 ft + 305 ft + 540 ft = 1205 ft.

2013. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!