Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy tudjak az e-bay-en vásárolni?

Figyelt kérdés
Milyen kártya, melyik banktól, mennyiért? Köszönöm.
2009. szept. 23. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában dombor-nyomott bankkártya,minden banknál van,csak más feltételekkel,van ahol le kell rá kötnöd bizonyos összeget,van ahol ingyen van,az otp-hez ne menj,mert én ott próbáltam először,igaz ez kb két éve volt és elég nagy összeget akartak kérni rá,igaz nem kellett volna bent hagyni.A Budapest Banknál azt hiszem már nincs ilyen meg talán az erste-nél sem,de mióta tart ez a gazd.válság elég sok dolgot megváltoztattak,hogy ügyfeleket szerezzenek.
2009. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sima Junior kártyám van (otp-s), nem dombornyomott, de tudok vásárolni az e-bayen. A PayPal-ra kell regisztrálni magad (illetve a kártyádat), és azon keresztül fizetsz az eladóknak.
2009. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú nekem is Junior (max) kártyám van. Akkor csak simán regisztrálom a PayPal.com-on és már tudom is használni? Nem kell mást csinálni, bankkal egyeztetni vagy valami?


Dombornyomottat nem szívesen igényelnék, mert az hitelkártya és annak költsége van.

Köszönöm mindkét választ.

2009. szept. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!