Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki emlékszik a házát sorsolás...

Ki emlékszik a házát sorsolás útján eladóra?

Figyelt kérdés
Egyszer valaki különös módon adta el a házát, mert hagyományos módon képtelen volt eladni. Sorsjegyeket adott el a ház árához képest jelképes összegekért, és mikor összegyűlt belőlük a ház ára, akkor kisorsolta a nyertest, azé lett a ház. Ki emlékszik az esetre, és hol van róla bővebb információ?
2013. ápr. 16. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy svájci ingatlanra emlékeztem, biztos ott is volt, de úgy tűnik az eredeti ötlet Klagenfurtban született:


[link]

2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, megnéztem a linken nyíló hírt. Ezek szerint itt ez tiltott, mert szerencsejátéknak minősül. Ilyen alapon az életet már akár az élet is betiltható lenne, mert már az is k...va nagy szerencsejáték csak.
2013. ápr. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!