Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webmoney számlanyítás, be-és...

Kobalta kérdése:

Webmoney számlanyítás, be-és kifizetés? Hogyan tudok a saját bankszámlára utalni? Iratok másolatát el kell küldeni valahova? Csak útlevélt jó? És hova kell elküldeni? Aki használja és túl van már ellenőrzésen egy pár sorban leírná azt megköszönném.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, fogalmad sincs arról, hogy milyen kockázatokat rejt az, ha az irataid beszkennelt változatát megosztod másokkal.
2013. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na jól van, segítek, mert magadtól nem jössz rá.

Tisztességes vállalkozás alapból sosem kéri a dokumentumaid másolatát, például a PAYPAL egy tisztességes vállalkozás, és ők sem kérik az irataid másolatát.

Te bizonyára azt hiszed, hogy pénzt fogsz keresni a neten. Sajnos nem fogsz, ellenben veszélybe sodorhatod magad, ha kiadod az adataidat.

2013. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De ha jól meggondolod , magyarországon egy bankba számlanyítás céljából mindenhol lemásolják az irataidat. Bennük miért kellene megbizni?Mivel én egy számlát szeretnék nyitni nyílván ugyan ezt a lépéseket végig kell csinálni. Én nem hiszem hogy a neten pénz fogok keresni , hanem tudom:) de nem ez a lényeg .Biztos van valaki aki használja és tudja hogy megy ez.A paypal nagyon jó de nagyon kevés helyre jó a webmoney -hez képest . nézz utánna. legtöbb helyen webmoney számláról lehet vásárolni és a paypal nem jó.
2013. ápr. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!