Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell bevonzani egy...

Hogyan kell bevonzani egy lotto nyereményt az életembe? Már 7 éve minden áldott 7végén lottozom az 5-ösön és a 6-oson is és sehol semmi. Van még ilyen barom aki ennyit lottozik közületek? Valaki nyert már nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1973 óta lottózom heti 2 szelevénnyel,állandó számokkal.

1 x volt hármasom. kb 10x kettesem, és ennyi.

2013. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

12 éve lottózunk (5-ös)3 mezővel. Abból kettő állandó számokkal megy, 1 váltakozik. Eddig még néhány kettesen kívül semmi nem volt. Egyszer még az elején lett volna egy 4-es az egyik állandó számsorból, de pont azon a héten nem lett feladva...

Úgyhogy ne aggódj, sokan vannak ezzel így.

2013. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki számolja ki, hogy mai áron mennyi pénzt lottózott el. Egy lottó talán 200 forint?

Minden héten játszol a kettővel 7 éve. 7x52= 364

364x400= 145 600 forint. Régen olcsóbb volt, de reálértéken ugyanannyi mindig.

Ebből a pénzből megtanulhattál volna 2 idegen nyelvet is és lehetne belőlük középszintű nyelvvizsgád is például.


Inkább értsetek jól a pénzügyekhez, ne a véletlenre bízzátok a dolgot és várjátok a sült galambot. Emlékszem, 19 évesen lottóztam fél évet és tippmixeltem, de gyorsan túlléptem rajta a valódi pénzszerzés felé.(És most nem valami hatalmas dologra gondolok, csak hogy azt a pénzt értelmesebben is el lehet költeni, vagy éppen nem elkölteni.)

2013. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A lottó meg az ilyen szerencsejátékok a matekhoz nem értők adója. Tudod, milyen kicsi az esélye, hogy megnyered? Százszor nagyobb annak az esélye, hogy egy villám agyoncsapjon az utcán.

Azt a pénzt értelmesebb célokra is el lehetne költeni.

2013. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt régebben úgy mondták, hogy "a hülyék adója".


Egyébként ha valaki hetente csak 1 szelvényt vesz, azért, hogy meglegyen az ezzel járó kis kéjes izgalom, az álmodozás, hogy mire költené, akkor szerintem 225 forintot ez megér, mint szórakozás. De többet semmiképp.

2013. ápr. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1:10000 esélyből képtelen vagyok nyerni, sőt, 1:100 as esélyből is. akkor 1 :45milliósat meg se próbálom... Szüleim igen sokat játszottak annó, rendszeresen heti szinten, de 3asnál nagyobb találatuk sose volt. Azután én lebeszéltem őket erről a sz@rról.
2013. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
ne hagyd abba mert már nagyobb az esélye hogy bejön
2013. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagypapám hosszú-hosszú évekig lottózott, és egyszer volt egy négyese, még 1983-ban, azóta max. kettes párszor, szóval kb. az a pénz jött vissza neki, amit ráköltött apránként.

Én azt mondom, heti 200valahány forintot bárki elkölt "rosszabb" dolgokra is, sör, cigi, nasi, és ha már így akarunk hozzáállni, annak sincs sok értelme, így viszont adsz esélyt arra, hogy egyszer nyersz.

Én skandináv lottóval játszom, ugyanazokkal a számokkal már másfél éve, és hiszek benne, hogy egyszer nyerek! És így is lesz, ha bevonzod a szerencsét magadhoz, megtalál!

Ha megnézed a skalottót, 3-4 hetente van főnyeremény, ezen a legnagyobb az esély amúgy is. :)

2014. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!