Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek 1,5 milliót?

Honnan szerezzek 1,5 milliót?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve!Építettünk egy házat de nincs pénzem bútorokra mit lehet tenni?Lopjak?Apám fizetése nem elég az adósság miatt! :'( :'( :'( Nem mehetek dolgozni 13 éves vagyok!Éppen csak nem éhezünk.Gokartra is gyűjtök de nem lehet,ideges vagyok nem is szoktam kimozdulni.Mindenki gazdag mindenkinek tele van a zsebe.Nem kezdhetek bele az álmaimba mert nincs zsozsóm!3-as/4-es tanuló vagyok.Sírva alszok el mert nem tudom mi lesz holnap a haverjaim nem is tudják mi a bajom.Már kiüvölttöm magam.Ne latorkodást ne hülyeségeket írjatok már mert ez komoly probléma.Nem tudok

figyelni léccy biztos ti is voltatok már ilyen sz@rba.Legyetek szivesek segítsetek.gondolja vki leírom privibe.



2013. ápr. 22. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

10 éve kb. a te korodban az én szüleim is adósságokba verték magukat. Ma mindenem jól megy.


Ha nincs pénzetek bútorokra az azért van, mert a szüleid nem értenek a pénzhez és nem gondolkodtak előre, hogy majd a házba bútorok is kellenek. Ez nem a te hibád, de a felnőtt életedben te ne legyél ilyen. Ha nem úgy tervezték (nyilván nem), hogy így alakuljon csak valami balszerencse történt, akkor is kellett volna legyen vésztartalékuk ilyen esetre. De neked majd lesz később, emiatt ne izgulj, mert tanulni fogsz a példájukból.


Ne lopj. Most még lehet belőled valaki, ha lopsz és priuszod lesz, akkor nem sok eséllyel lesz belőled komolyabb ember.


Ha nem éheztek és van hol laknotok, akkor adj ezért hálát. Én is régen mindig azzal nyugtattam le magam, hogy lehet hogy rosszul megy, de a környezetemben mindig tudtam olyan embert mondani, akinek még rosszabb volt, mint nekem. (Pl. meghalt az anyja, tartós betegsége volt, enniük se volt mit).


A gokartról mondj le. A fizetéseidből majd vehetsz egy évtized múlva.


Nem mindenki gazdag. 2-3 millió ember (el sem tudjuk képzelni fizikailag az mennyi) csak Magyarországon rosszabbul él még nálad is. Sőt, a magyaroknak oka sem lenne panaszra, mert bizony a Föld lakóinak 80%-a hidd el, még a te helyzetedet is irigyelné. Egy egyiptomi, indiai, pakisztáni, szudáni, indonéz, stb.


Nem tudom mik az álmaid, de nekem sikerült elérnem őket úgy is, hogy a szüleim majdnem tönkre tették az életüket és vele az enyémet. Egyetemre csak full ösztöndíjakkal, minden állami támogatást kihasználva és diákhitelt felvéve mehettem, de összejött.


Amit a gokartra tettél félre és minden saját most meglévő vagyonodra úgy vigyázz, mint a szemed fényére. Ne add oda a szüleidnek és senkinek, mert csak egy feneketlen kútba dobod a pénzt ezután, amit sosem látsz viszont.


Alakítsd ki a saját megtakarításaid és a minimum hogy ne kótyavetyéld el a most meglévő pénzed (legyen szó akár 20, 50 vagy 200 ezer forintról).

2013. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na látod megérted nem értenek hozzá.Pénzem:5500-HUF eddig.0-5 éves koromig volt pénzünk éltünk, mint hal a vízben.Tavaly

megépült a ház ott áll üresen.Ez engem elszomorít

2013. ápr. 22. 17:55
 3/5 A kérdező kommentje:
De am nem verték magukat adósságba csak jött a válság 2008-ban.Éppen 180 ezer a fizu de ebből 100 csak az adósságokba.80 kajára+anya 100 de nem elég sajna senki sem milliomos de sokra kéne nekünk
2013. ápr. 22. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellenek bútorok. Őrülj hogy nem fázol és nem esik az eső a fejetekre...
2013. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mark Fifth válasza:
60%

Csupan par dolgot fuznek hozza:


Havi 280 + 2 ingatlan...

13 eves kerdezo

leccy

--

ha mindenki feltenne a kezet szep hazankban, aki ennel kevesebbet keres, vagy kevesebbol el, akkor ulve nem latnal az egbol csak egy kek lyukat, igen, magad folott


aludj tovabb sirva

2014. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!