Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a posta már nem...

Igaz, hogy a posta már nem árusít "belföldi" bélyeget? Azt, amelyikre nem xx forint van írva, hanem az, hogy "belföldi".

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz,még árusít.
2013. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gyanítottam.

Csak azt nem tudom, miért mondta ma a postán az alkalmazott, hogy már nem forgalmaz belföldi bélyeget a posta.

2013. ápr. 23. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyűjtőknek forgalmaz.


Amúgy tudtommal most már a boríték árába van építve a postaköltség (tehát nem is kell rá bélyeg).

2013. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Mindenkinek forgalmaz.Bemehetsz barmelyik postara venni mert kotelezo minben postanak belyeget arusitani (eves eladasi terv is van).Minden evben-iden is-bocsat ki uj belyegeket a posta,altalaban az azevi leveldijakkal megegyezo cimletekben.Szoval ha valamelyik postan ekkora hulyeseget mondanak neked hogy mar nem arusitanak belyeget nyugodtan kerd a panaszkonyvet...

-egy postas-

2013. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze lehet hogy pont ebbol a belyegfajtabol kifogytak ott ahol kerdezted,de akkor sem kene ilyet mondania...
2013. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amit gyűjtőknek forgalmaz, az más tészta.

A postakész boríték is más (amin eleve rajta van a bélyeg), csak az hosszú boríték, nem a levelezőlap méretű.

Címletes bélyegek voltak, de én direkt belföldi bélyeget kerestem, mert ha nem használom fel idén, azt jövőre is fel tudom úgy használni, hogy nem kell ráfizetni.

Ha per pillanat nem volt náluk ilyen, akkor mondta volna azt, hogy elfogyott nála, nem azt, hogy már nem forgalmaznak ilyet.

Már amúgy is tele van a ... ezzel a postával, nem ez az egyetlen húzásuk.

2013. ápr. 24. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy félreértette, és másra gondolt, nálam is volt már ilyen.
2013. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ma 09:20-es moderátorok által átírt válaszára:

Nem értette félre. Belföldi bélyegről volt szó, erre mondta, hogy a posta (nem az ő postahivataluk) már nem árusít ilyet, csak olyan bélyegeket, amiken fel van tüntetve, hogy hány forint.

2013. ápr. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!