Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Vaterán rendeltem egy ruhát magamnak,aztán kaptam egy üzenetet a ruha tulajdonosától,hogy utaljam a pénzt a bankszámlájára,és amint megkapja küldi a ruhát nekem...na most a probléma az,hogy nincs bankszámlám,plusz idegen emberről van szó,sose rendeltem még netről (főleg nem vateráról) és nem bízom ezekben az "előbb küldd el a pénzt aztán megkapod a terméket" dologban,így írtam neki e-mail-t,hogy csak utánvétellel vagyok hajlandó megvenni az árut..mit gondoltok erről?nagyon gáz amit csináltam vagy még sem?

2013. ápr. 25. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Többször vettem és adtam el vaterán, teszveszen.

Az a "rendes" ügymenet, hogy a vevő utal, amint a bankszámlán a pénz, utána küldi az árut az eladó. Utánvéttel sokan nem hajlandók feladni, mert ha nem veszed át az árut, akkor bukott egy csomót a postaköltségen.

Ezért kell alaposan megnézni az eladó értékeléseit, 1-1 negatív nem számít, főleg ha ott az oka is, de az eladások számából és a pozitív/negatív értékelések arányából azért kikövetkeztethető, hogy kiben bízhatsz meg.


Az eladó oldalát nézd meg, ha ott meg az árunál kikötötte, hogy utánvéttel nem postáz, akkor sajna vagy megoldod az előrefizetést, vagy eláll és kapsz egy negatív értékelést, mondván nem olvastad el a feltételeket... és akkor biza igaza lesz.

Ha rugalmas, akkor tudsz vele egyezkedni.

2013. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!