Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az E-bay elektronikus piactérr...

Az E-bay elektronikus piactérről hogyan történik egy rendelés, vásárlás?

Figyelt kérdés
Előre kell kifizetni az árút vagy utólag amikor kézhez kaptam? Fizetés hogyan történik? Mennyi idő kb míg megkapok egy árút amit Eus-országból rendeltem? Akkor hogy megy a dolog ha Eus országból rendelek? És ha mondjuk nem Eus országból rendelek (Usa,Kína) mi az eljárás? Mennyi idő mig megjön a csomag? Pár apróságot szeretnék rendelni ilyen 10-20ezer forintos értékben.
2013. ápr. 27. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ebay-en csak előre tudsz fizetni,azt is Paypal számlával. Utólag semmiképpen. Én amikor vásároltam,abban a pillanatban levonta a bankszámlámról,mivel a kártyámat összevontam a paypallal. Angliából megérkezett a csomag 6nap alatt, kinából kb 2-3 hét. Eus országból érkező termékre nem kell vámot fizetni, de kinából,ha 20euro felett vásárolsz,akkor van vám.
2013. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!