Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkára (tegyük fel, hogy...

Garry93 kérdése:

Diákmunkára (tegyük fel, hogy pl. : a TESCO-hoz vagy a Lidl-höz szeretnék jelentkezni árufeltöltőnek a nyárra) hogy kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Kell önéletrajz?

2013. ápr. 28. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezeteken keresztül.


A legtöbb városban van ilyen, de inkább több is.


Pl. ha megnézem a melódepó iskolaszövetkezet honlapját, megtaláltam hogy az én városomban 2 ilyen árufeltöltős-pénztáros munkát is hirdetnek. Azt nem írják melyik bolthoz a sok közül, de személyesen rákérdezhetsz az irodájukban.

2013. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia Garry93!


Ahogy az első válaszoló is írta, igen, iskolaszövetkezeteken keresztül tudsz dolgozni náluk. Legalábbis a Tescoba, mert én személy szerint LIDL munkát még nem láttam szövetkezet által, talán ott meg is lehet próbálni személyesen oda adni az önéletrajzot nekik. A Tescoban viszont biztos, hogy iskolaszövetkezeten keresztül kell, hisz én 2011 december óta járok így az egyik Tescoba dolgozni. Nem tudom, hogy mennyire vagy jártas így az iskolaszövetkezetek terén, de ha gondolod kérdezz nyugodtan és én nagyon szívesen segítek neked.

2013. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1, Szeméylesen nem adunk le önéletrajzot,pláne diákként

2, Lidl nem foglalkoztat diák dolgozót, be se menj mert kinevetnek

3, Itt az internet, nézz utána.

2013. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jahh és persze hamarabb kéne gondolkozni, ugyanis áprilisban-május elején betelnek a melók.!!!
2013. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2/4-es vagyok megint.


Ne haragudj, lehet hogy tényleg így van, ahogy a felettem lévő válaszoló is írta, hogy önéletrajzot nem adunk oda személyesen. Én csupán személyes tapasztalatként írtam, mert találkoztam már munkám során azzal, hogy bejött 1-1 diák és a főnököt kereste, majd rövid beszélgetés után oda adta az önéletrajzot neki. Ez mondjuk Penny-Marketben történt, de én sokszor hallom másoktól is, hogy azt mondogatják, vigyék be az önéletrajzot.


Most jut eszembe, hogy egyszer diákmunkám során összeismerkedtem valakivel, aki volt a LIDL-be, mint diák és iskolaszövetkezeten keresztül. Igaz, ő neki takarítani kellett ott, de hát Lidl. :)


Én pl. Szigetszentmiklóson élek és van is itt egy LIDL. Most nézd meg ezt a weboldalt. [link]


Ott van, hogy Sz.Miklós. Lidl , raktári munka :)

2013. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül találtam TESCO-s melót :)
2013. ápr. 29. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem tudni már mennyit fogsz dolgozni? :-)

Pár alkalom, egész nyár? :D

2013. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 hónap :) tehát csak a nyáron
2013. ápr. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!