Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon hogy jön vissza a...

Paypalon hogy jön vissza a pénz? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy francia netes áruházból rendeltem egy terméket, paypallal fizettem, de úgy hogy nem volt paypal fiókom, csak egy gyors töltögetés után küldtem is nekik.2 órával később jött egy refund számla az emailemre.Ugye így akkor kizárt, hogy a paypal accountra küldik a lóvét vissza ,mert nincs. Bankkártyára fogják visszaküldeni ugye? Ez mennyi idő lehet? most tartok a 2. napnál és aggódok mert elég nagy összegről van szó
2013. máj. 4. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál úgy pp lel fizetni hogy nem volt pp fiókod? fizetéshez be kell lépni (pp felhasználónév+ jelszó párossal) majd engedélyezni a levonást.



"csak egy gyors töltögetés után küldtem is nekik"


Mit küldtél nekik??



"Ugye így akkor kizárt, hogy a paypal accountra küldik a lóvét vissza ,mert nincs."


Ugyancsak. Hogy fizethettél pp lel ha nincs olyan számlád? Hogy akarod olyan számlára visszakapni a pénzedet ami nem létezik?


"Bankkártyára fogják visszaküldeni ugye?2


Mit is? a nem létező pp számládról az el nem küldött pénzedet?

2013. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!