Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekis dolgozók, nektek ki...

Mekis dolgozók, nektek ki kell tölteni minden munkanapon egy papírt, hogy mennyit dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Mert Tescoban van ilyen, én most kezdtem, nekem nem szóltak ilyenről, viszont van olyan hely, ahol ez muszáj, különben nincs pénz. Ez ott is így van? "Csak" 6000 forintom úszna el vele, és senki nem szólt, hogy ilyet ki kéne esetleg tölteni..
2013. máj. 4. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van jelenléti ív, ahova minden nap a műszak végén be kell írni, hogy hogy dolgoztál, és majd az illetékes aláírja. De volt mikor blokkolásos rendszer volt. Kérdezz rá, hogy ott hogy megy ez, és ne izgulj, nem úszik el a pénzed, minden bizonnyal kitöltheted utólag is.
2013. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
blokkolni blokkoltam:) de akkor jó, köszönöm, mindenesetre holnap érdeklődni fogok.:)
2013. máj. 4. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha blokkoltál, akkor nincs gond. :) Vagy blokkolás vagy jelenléti ív van, a kettő együtt nem kell.
2013. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!