Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi könyv rendelése...

Külföldi könyv rendelése Magyarországról megoldható? Fel vannak erre készülve a boltok, hogy más országba kell hogy szállítsák a megrendelt terméküket?

Figyelt kérdés
Mennyi plusz kötséggel jár? Németország különösen érdekelne.
2013. máj. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországra nem nagyon szeretnek szállítani. Megnézed az adott cég weboldal át es kiderül, hogy szállítanak e es mennyiért.
2013. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megoldható, tucatjával rendeltem/rendelek könyveket.


www.bookdepository.co.uk - itt még postaköltséget sem kell fizetni.

Az összes amazon is szállít ide (amazon.com, amazon.co.uk, amazon.fr. amazon.es, amazon.de...)

Ott a bucher.de...


Rengeteg helyről lehet rendelni, és mindet kipróbáltam ezek közül, amit írtam: sosem volt semmi gond!

2013. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Únión belül érdemes rendelni, mert az vámmentes.

Az, hogy egy konkrét bolt szállít-e ide, és mennyi a szállítási költség, azt ők tudják megmondani.

Ha EU-n kívülről rendelsz, akkor 22 euró felett Áfát, 150 euró felett vámot is kell fizetni.

2013. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Únión belül érdemes rendelni, mert az vámmentes. "


Viszont sok esetben nagyobbak az arak!

2013. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aki rendelt már több külföldi oldalról, melyik oldalt javasolná a postaköltség szempontjából? A Better World Booksról szeretnék rendelni. A könyvek nagyon olcsók 1-2-5 dollár viszont a szállítási költség 4-5 dollár/könyv. Kiválasztottam 3 könyvet és az összesítésben meg már közel 12 dollár/könyvet számolt száll.költségnek.
2016. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bookdepository.co.uk-t, mert ott nincs postaköltség egyáltalán...
2016. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!