Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez csalásnak számít?

Ez csalásnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy lézert, 150mW-osat (ezt: [link] ) , de helyette másfajta (piros) lézert kaptam . Ekkor mit tudnék csinálni?


Utánvétellel rendeltem!



2013. máj. 6. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A, megfelel neked amit kaptál? Ha igen akkor semmit és használod


b, Nem felel meg neked amit kaptál? akkor írsz nekik egy levelet hogy valamit elnéztek és nem azt postázták amit te kértél, és legyenek szívesek cserélni.


több mint való szó nélkül cserélik.

2013. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háth... most írtam neki 1 levelet, azt írtam hogy este megnézem hogy a nyalábja látszódik-e a sötétben... ha nem akkor cserélem, ha igen akkor marad :D
2013. máj. 6. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ez a lézer eleve pirosnak van meghirdetve.

A lézer nyalábja meg amúgy sem látszódik a sötétben, mivel eléggé összetartó. Vagy arra gondoltál, hogy rávilágítasz valamire ( pl falra), és ott látszódik e a pötty?


Egyébként internetről rendelt arútól elállhatsz 8 munkanapon belül, mindenféle indok nélkül, de a terméket neked kell visszajuttatnod az eladóhoz, a saját költségeden.

2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!