Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem rég óta dolgozom, kasszásk...

Nem rég óta dolgozom, kasszásként és ma nem figyeltem oda eléggé bevettem, egy régi ezrest ami kivan vonva a forgalomból, be tudom valahol váltani? Vagy cserélni ezt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemzeti Bank. De miért Te foglalkozol vele? Miért nem a cég? Hol laksz?
2013. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a Magyar Nemzeti Bankba. Nem hivatalosan megpróbálhatsz te is úgy túladni rajta, ahogy veled is tették. Amúgy első válaszolónak mondanám, hogy ezzel tényleg nem a munkaadó szokott foglalkozni. Én is voltam kasszába, és ha ilyen adódott, akkor levonták a fizetéséből illetve be kellett fizetnie azt az értéket, a régi pénzt meg eltehette a munkavállaló, oldja meg maga, ha akarja.
2013. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vl. kerültbe,nem tudom meg azt sem,hogy ez egy pékség,és ma volt 1500 ft. többletem akkor miért nem hagyják a fenébe?
2013. máj. 8. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor könnyebben visszaválthatod, mintha vidéken lenne.


A második válaszolónak meg csak annyit, hogy nagyobb boltoknál bolthálozatoknál igyis-úgyis kapcsolatba lépnek az MNB-vel, és mivel még min. 7-8 évig be lehet váltani akkor célszerű összegyűjteni.


A továbbadást semmiképpen ne válaszd!!!! Amikor arra jársz beviszed és kész van időd bőven.

2013. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyire régi az az ezres? Küllemre még olyan, mint ami forgalomban van? Azt pl. a pénzváltó automatába be lehet nyomni.
2013. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
OFF Hogy jött össze a többlet egy pékség en???
2013. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a nagyobb bolthálózatok kapcsolatba lépnek a MNB-kal, még nem biztos, hogy foglalkoznak vele. Én sem értettem annak idején, mikor kasszáztam, hogy ezt miért nem tudják ők elintézni, de ez van, sajnos általánosággban így csinálják.
2013. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. EZ EGY Pincess pékség itt könnyű többletet csinálni,rengeteg vásárló napi 4 5 ezres forgalom,és annyi időm nincs hogy,igyak mert annyian vannak,és sokan jattolnak van h még 100 ft kat is.
2013. máj. 8. 14:42
 9/13 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy a nagyobb bolthálózatok kapcsolatba lépnek a MNB-kal, még nem biztos, hogy foglalkoznak vele. "


Logikus, vegyen ki a dolgozó szabadságot, és váltsa be a saját szabadidejében.


Nem egyszerűbb lenne összegyűjteni néhány év alatt és beváltani egyszerre az egészet? A sérült bankjegyek miatt amúgy is mennének kell az MNB -be.

2013. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, utolsó, a ,logikus az lenne, ha a dolgozó odafigyelne es nem venne át érvénytelen pénzt. Ha mar hibázott, neki illő jóvá tenni, nem?
2013. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!