Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán fix áras terméknél...

Vaterán fix áras terméknél hogyan lehetek az első vásárló, ha lealkudtam?

Figyelt kérdés
Az eladó megírta,hogy oké az alacsonyabb ár,de még nem állította át az árat.Gondolom van rá mód,hogy ne kelljen addig a gép előtt ülnöm F5-öt nyomogatva amíg át nem állítja.Ilyen esetben hogyan tudom bebiztosítani,hogy én legyek az első aki elviheti a terméket és nem előz be más?

2013. máj. 11. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondta hogy át fogja állítani? ha nem akkor üsd le magasabb áron és fizesd ki neki a kisebbet (bár így több jutalékot fizet, de pár 100ft-os tételnél nem nagy cucc)
2013. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi,leütöttem mert azt írta hogy rendben van az ár,csak még nem állította át..viszont tényleg csak pár száz forint plusz költséget jelent így a jutalékban,de azt majd max.kifizetem neki.
2013. máj. 11. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!