Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet a következménye, ha...

Mi lehet a következménye, ha nem mondtam le az államilag támogatott TB-met? Vissza kell fizetnem? Kb összeg?

Figyelt kérdés
Munka nélküliként,kértem a lakhelyemhez tartozó önkormányzati hivatal államilag támogatott TB támogatását,ennek 3-4 hónapja lehet,de 2 hónapja munkában állok,nem mondtam le a hivatalban igy 2 helyröl vagyok a rendszerben regisztrálva,munkahelyem és az a tanacs is fizeti,ha bemegyek 2hónap után lemondani mi lesz ennek a várható következménye?vissza kell fizetnem,vagy?
2013. máj. 12. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy két helyről fizetik utánad? Ha a munkahelyeden bejelentettek, az önkormányzat kap értesítést a NAV-tól, hogy nem kell tovább fizetnie. Amikor magam után fizettem, én is kaptam tőlük levelet, hogy x naptól nem kell tovább fizetnem, mert a munkaviszonyomról bejelentés érkezett.
2013. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hm,érdekes,abból gondolom,hogy az önkormányzaton dolgózó hölgyel beszéltem,és ő mondta. ö azt mondta náluk nem szünik meg autómatikusan a támogatás,ha nem mondom le.

köszönöm a válaszod.

2013. máj. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!