Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt?

Hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi párhónapban nagyon sokat vonnak a kártyánkról.. örülünk ha hónap végig kihúzzuk kajával..de akkor még nincs befizetve víz,villany,internet !!


ilyen válaszokkal hanyagoljatok hogy álljak ki a sarokra mert ez nálam nem jön be.. köszönöm .


2013. máj. 14. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
De most úgy őszintén mit vársz tőlünk... Ebben az országban mindenki ezt kérdezi.
2013. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallod.. és ez a szégyen.. ha mindenki ezt kérdezi valami gáz csak van.. nem gondolod? :)
2013. máj. 14. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat nem vagy egyedül! Sajnos sokan vagyunk így! Akinek van munkája és párja és a párjának is munkája az már nagy király és kihúzza valahogyan! Szomorú dolgok ezek! Tisztességes munkával csak eddig juthat el manapság az ember!!!
2013. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem Anyukám, és Apukám is dolgozik .. két fizetésből élünk.. plusz van két kisebb tesóm.. nem könnyü így ez az egész.. és láttam ezeket a kérdéseket .. gondoltam kiírom én is, és találunk megoldást csak az a baj hogy ez már egyre nehezebb . :((
2013. máj. 14. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Diákmunka nyáron esetleg?
2013. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretnék menni .. már hirdetést is adtam fel .:)
2013. máj. 14. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó, sok szerencsét kívánok! És vigyázz azért be ne csapjanak!!!
2013. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát reménykedjünk benne hogy nem fordul elő .:)
2013. máj. 14. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez tudod azért nehéz kérdés, mert mindenki pénzt akar szerezni. A pénz egy nagyon fura valami, olyan mint egy virtuális energia. Pénzért megkaphatsz ételt, mások munkáját, ötleteit, és számodra klassz dolgokat. A számlákat és a kaját leszámítva, (mert ezeket muszáj fizetni), csupa olyan dolgot ami számodra értékesebb a pénznél.

Ezzel bizony mások is így vannak, ebből következik az, hogy mások a pénzüket csak úgy nem adják, mert amit te "szereznél" az most másoknál van. Oké ez egy ilyen demagóg izé, és erre rájöttek a bűnözők is.


Te más úton szeretnél pénzt szerezni. Ennek pedig 2 (5) módja van. Az egyik az, hogy valami értékesebbet adsz cserébe másoknak a pénzüknél. A második az, hogy olyan munkát választasz amiben jobban honorálják az erőfeszítéseid. -Persze vannak más módok is.

Van egy harmadik lehetőség is, másod állást vállalsz.

Van egy negyedik lehetőség is, hogy valahogy kevesebbet költesz. Én például az első kettőt választottam, igaz ez rengeteg munkával és tanulással járt. Ám előtte a 3.-kal és negyedikkel kezdtem.

Persze válság van és kevés a munkahely, így az első legfontosabb teendő, hogy az ember megtanulja, hogyan tud egy jó állást megszerezni és megtanulja az ahhoz szükséges ismereteket. Az ötödik út az, hogy valaki bűnöző lesz. Persze lehet szerencsejátékozni és így összedobni a pénzt másokkal karöltve azoknak akik véletlenül majd nyernek. Lehet csodát várni vagy bízni abban, hogy a munkahelyeden, fizetést emelnek vagy lesz rezsicsökkentés.

Várhatsz a történések kedvező fordulatára és választhatod azt is, hogy (nagyobb) részben magad irányítod a történéseket.


Még valami, a legkifizetődőbb tevékenység a gondolkodás, még ha ez elsőre nem is egyértelmű. Ne minket kérdezz, hiszen nem ismerünk, mindenki azon agyal, hogyan kereshet több pénzt, -én is. Honnan tudhatnánk, hogy te, hogyan kereshetsz ? Neked kell tudni mire vagy képes, mit tudsz, tudsz-e olyasmit ami értékesebb az emberek pénzénél.

Az ötleteid, a munkád, az ügyességed, a tehetséged, a tudásod, bármi. -Ha nincs ilyen, szert kell tenned rá.

2013. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le kell mondani az olyan dolgokról mint tv-zés, napi 10 óra gépezés, internet, drága telefon, bulizás, stb. Egyből meg van spórolva 20e 1 hónapban.


"Hogyan szerezzek pénzt?"


Munkával. ami lehet az hogy elmész a mekibe kaját osztani, szélvédőt mosol, kiállsz az utcára, árut pakolsz, vagy ha okos vagy akkor kitalálsz egy olyan dolgot ami kell az embereknek, és amiért hajlandóak pénzt is adni.

2013. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!