Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy utánvételes...

Rendeltem egy utánvételes csomagot de nem az volt benne amit rendeltem mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 12000ft értékű csomagot nem rég egy oldalról postai utánvétellel.Átvettem és a tartalma szemét volt...(persze az eladó azonnal törölte magát.)Mentem a postára, ott írtak jegyzőkönyvet és azt mondták a posta kivizsgálja az ügyet.Ilyenkor mit tesz a posta, van esély hogy vissza kapjam a pénzem???

2013. máj. 14. 19:38
 1/6 Nosco ***** válasza:
80%
Menjél a rendőrségre is és tegyél feljelentést ellene.
2013. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A posta azon kívül, hogy jegyzőkönyvezi a csomagot nem igazán tehet mást. Nem a posta hibája, hogy nem az volt a csomagban amiben megegyeztetek, ezért nem is a posta feladat kártalanítani téged. Fogd a csomagot és a jegyzőkönyvet és tegyél rendőrségi feljelentést, csak így van esélyed a pénzedhez jutni.
2013. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csomagot leadtam a postán beküldték hogy kivizsgálják az ügyet...
2013. máj. 14. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A posta azt vizsgálja ki, hogy náluk történt-e visszaélés. És majd megállapítják, hogy nem.


Neked a rendőrségen kéne feljelentést tenni, hogy átvertek.

2013. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A postának semmi köze hozzá hogy mi van a csomagban,kizárólag a szállítást vállalják!Szóval a postától ne várd hogy visszaszerzi a pénzedet,nem a posta dolga,ha a csomagolás sértetlen állapotban volt kézbestéskor akkor a posta szabályszerűen juttatja el a pénzed a feladónak.Rendőrségen tegyél feljelentést.
2013. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Melyik oldalon történt? Érdemes az oldal moderátoraival is felvenni a kapcsolatot
2013. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!