Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ingyenes hirdetőoldalakon,...

Az ingyenes hirdetőoldalakon, ha elkel egy termék fizetnem kell valahány százalékot az oldalnak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek egyedi szabályzata van. Olvasd el.
2013. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

apród, jófogás, zsibvásár


ezeknél tuti nem kell jutalékot fizetni

2013. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
A legjobb oldalakon nem kell fizetni. Ha valahol ilyet látsz, inkább kerüld el messzire.
2013. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az expressznél kell jutalékot fizetnem??
2013. máj. 15. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene hirdetési oldalaknál jutalékot fizetni?Semmi közük a te és a vevőd közti adásvételi dolgaitokhoz.
2013. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló. De egyébként az Expressznél se kell fizetni. Nem is értem a problémát. Mi alapján döntené el az oldal, hogy eladtad vagy sem? Amit észrevesznek az az, hogy levetted a hirdetést. De hogy te miért vetted le, ahhoz már semmi közük.
2013. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha ingyenes, akkor nem. Bár én bizonyos esetekben pont az ellenkezőjét ajánlom, mint előttem valaki. Az ingyenes oldalakat érdemes inkább kerülni, ha nagyobb értékkel bíró dolgot akarsz eladni vagy venni és az adásvétel nem személyesen történik. Ingyenes oldalakon ugyanis nagyságrendekkel nagyobb az átverések aránya, hisz teljesen anonim az egész.
2013. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!