Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza lehet követelni a...

Vissza lehet követelni a tanfolyam díját?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban indult egy 6 hónapos tanfolyam (felnőttképző). Novemberben leteltek az elméleti órák, de még most sem tettük le az OKJ vizsgát. Már 2x tették át a vizsga időpontot, utólag kiderült kamu időpontok voltak (azóta az oktatásszervezőt ki is rúgták). Elvileg júliusban mondták hogy kaphatunk új időpontot (tehát még ez sem biztos)!

Ebből már elegem lett, hitelét vesztette az iskola!! Emiatt nem tudok elhelyezkedni (erre a nyomorult okj bizonyítványra várok fél éve, tehát jövedelemkiesésem van) Milyen úton tudnám visszakövetelni a pénzemet?!


2013. máj. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nézd meg mi van a szerződésedben, mit írtál alá. Bele szokták tenni, hogy ilyen esetekre mi vonatkozik. Általában az iskola ilyenkor gondoskodik arról, hogy más helyen le tudjanak vizsgázni a hallgatók.
2013. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Melyik ez a suli?
2013. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vizsgadíj benne volt az árban? Kifizetted már?

Ha nem, akkor menj máshova vizsgázni.

2013. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, mindent kifizettem az elején (akciós volt, ugyebár!! :-( ). Sajnos nem tudom ezt megvárni, mert elköltözünk, ezért is akartam egy rövidebbet csinálni, ameddig még itthon maradunk...

A szerződésben nincs erre vonatkozó kikötés, csak , ha én nem fizetek, akkor mi van...

2013. máj. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!