Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok a legkönyebben,...

Hol tudok a legkönyebben, gyorsan és egyszerűen munkaerőt találni alkalmi munkára?

Figyelt kérdés

fél-1 napos munkáim szoktak lenni ahova szükségem lenne 1 segédre időnként, de nem mindig tudok az ismerősök közül találni..

Ilyenkor lenne jó vmi kereső ahol gyorsan fel tudok venni vkit aki pár nap mulva meg is tud jelenni és besegíteni arra az 1 napra.


2013. máj. 15. 20:06
 1/8 anonim válasza:
Attól függ milyen munkáról lenne szó,hol,és milyen nemű kéne!én vállalnám!:)
2013. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kispesti vagyok és ott is keresek munkaerőt, szerelgetni kellene, fúrni falat, vezetéket behúzni, felszerelni a falra, dobozokat, konzolokat, stb.. Nem vészes munka, nem folyamatosan ezt kell csinálni, 5-10 luk óránként kb és mondjuk 1 nap 4-5 órát kellene dolgozni.
2013. máj. 15. 21:46
 3/8 anonim válasza:
Hát viszont aki nem csinált ilyet,annak nem könnyű,nem?
2013. máj. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bárcsak kispesti lennék biztos jelentkeztem volna
2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy barétom megtalálta a tuti ötletet.Elment kocsmába,beszélt emberekkel akik válalták is másnap ra a munkát.Persze előre fizette a felét-úgy kérték-és persze pár sört is.Mondja nekem:kezdhetnek a kőművesek ő szerzett embereket,ügyes mondom neki.Reggel kezdene falat rakni a 3 kőműves,s.munkás egy se!Ment a kocsmába,ott vannak,kettő már részeg,eggyet nagy nehezen hozott.Bizony ilyen ma a választék munkásokban.
2013. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kocsmában végzed az állásinterjút mit vársz te gyökér?
2013. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6-os Nem magamról írtam "Te gyökér" Humorod az nincs,nem érted amit olvasol,és még TE MINŐSÍTESZ VALAKIT,FAJANKÓ!!
2013. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a kocsmai állás interjú vicces :-) de az se normális, hogy előre ad akárcsak egy fillért is.


Kérdező: tipikus diák munka is lehet az ilyesmi. Valamelyik diákmunka szövetkezettel szerződsz aztán rajtuk keresztül akkor és annyi időre kérsz embert amennyire szükséges.

2013. okt. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!