Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Oriflamesek! Szépségtanácsadó...

Oriflamesek! Szépségtanácsadó szeretnék lenni. Mennyit kell fizetnem érte?

Figyelt kérdés

Lehet most hülye kérdést teszek fel,de szeretném tudni,hogy a termékeket amiket majd eladok,azokat nekem kell megvennem(és drágábban árusítani),vagy csak a regisztrációs díjat kell kifizietnem.(és utána már nem kell fizetnem)?

Elég kezdő vagyok ebben,szóval nem nagyon tudom a dolgok

menetét:-)



2013. máj. 15. 22:22
 1/3 anonim válasza:
asszem kb 1000 ft de amikor rendelsz, 30% ot kapsz rá. Szivesen beléptetlek, segitek. Irhacc privátot:)
2013. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mosd asszed vagy tudod?...Írhacc..Hm,hát nem tudom,ha csinálod akkor ne találgass,hanem tudd:)

1000ft a regisztrációs díj,és utána az árrés 30%,ami minden levonás után tulajdon képp 23% marad.Egy tanácsadó beregisztrál,kapsz egy internetes kódot,amivel tudsz rendelni,és ott a kódok alapjáj bepakolgatod a termékeket.

Azt tudd,hogy a "havidíj"200 ft minden rendelésnél,plusz attól függően mennyit rendelsz,450 ft lehet a kezelési díj.Ha van kérdésed írj nyugodtan,szívesen segítek neked.

2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Illetve 150 pont feletti rendelésnél nincs a 200 ft-os díj se,ez kb 30 ezer ft,ha ennyiért rendelsz akkor nincsen semmilyen díj a termékek árán kívül.
2013. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!