Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha nem kaptam még...

Mi a teendő ha nem kaptam még meg az ajánlott levelet? Elsőbbségivel feladott levelet nem kellene aláírnom, vagy simán be lehet dobni a postaládába?

Figyelt kérdés

Munkaszerződést várok amit már hétfőn meg kellett volna kapni a feladó szerint! Ma rákérdeztem,és ő azt mondta még a múlt héten feladta ajánlva.

Elvileg már kedden mehetnék dolgozni,de ha nem lesz meg a szerződés nem lehet!:( Mit csináljak?


A másik hogy ma kaptam egy elsőbbségi levelet ami csak simán be volt dobva a postaládába.



2013. máj. 16. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Az elsőbbségi mehet a postaládába. Az ajánlott már nem.
2013. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ajánlott is mehet postaládába, ha nem tértivevényes, vagy nincs hozzá olyan szolgáltatás kérve, hogy levélszekrény útján nem kézbesíthető.

Az elsőbbségi meg csak azt jelenti, hogy hamarabb ér oda (elméletben, gyakorlatban meg mindegy)

2013. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző adta a pontos választ.


Az ajánlott küldemény bedobható (!) postaládába és kézbesítettnek tekinthető, ha befér a postaládába, ami megfelelően zárt és nincs rajta "Levélszekrény útján nem kézbesíthető" matrica.

2013. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
2013.Július 1-től megszűnik hogy a levélszekrénybe bedobható a sima ajánlott levél abban esetben....
2013. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!