Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgős segítség kellene! Mit...

Sürgős segítség kellene! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipőt egy oldalról, nem teljesen értettem mivan annyi , hogy valamilyen csekket kell kiállitani a western union money transferen keresztül..szóval megrendeltem de előtte kellett volna leírni a nevemet a címemet hogy kitudjak számlázni meg valami MTCN számot..és ilyen még nem fordult elő mindig a kártyámról szedték le a pénzt..ilyenkor mi a teendő ? azt irják addig nem postáznak amíg nem adom meg azt a MTCN számot de azt se tudom h mi az...valakinek a gyors segítségére lennem szükségem aki tudja h most mit kell csinálni..előre is nagyon szépen köszönöm!! ui : biztos nem átverés meg semmi gondolom h egy másik fizetési lehetőség nem csak kártyáról lehet ugye fizetni.

2013. máj. 18. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:

After the payment, plese tell us your first name, last name, amount,

currency and country.


Your order will not be shipped until we receive the MTCN payment number

provided by Western Union Money Transfer. szóval ezt kaptam.. és akkor emailben írjak vissza amit kérnek? de mi az a mtcn szám ? :OO

2013. máj. 18. 17:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomasom szerint vagyis mikor utoljara fizettem WUnal kapsz egy ellenorzo szamot. Elvileg ez a MTCN szam nalam ez 10jegyu volt de ha kuldesz penzt ott ugyis modnja az ugyintezo, hogy mi ez a kod. GOndolom ezt meg az adatodat kell elkuldeni akitol rendelsz...
2013. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!