Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Küldött az egyik ügyvédi...

Bondor Ádám kérdése:

Küldött az egyik ügyvédi iroda hogy van 661. 000 ft tartozásom. ( tudok róla). Az van a levélbe tiltás, ingóság stb. meg lehet beszélni hogy vonják a fizetésemből és ne inkasszózák a számlám?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiltas az a munkaber letiltasat jelenti, az ingosag meg lefoglalast es arverezest. A letiltas 33 szazalek, ha 2 vagy tobb hitel van, akkor 50.
2013. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez közmű tartozás, akkor bár az ügyvédi iroda küldi ki a felszólítást, a szolgáltatóval kell egyezkedni részletfizetésről
2013. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Letiltás munkabérből csak bírósági végzés alapján lehet!

Egy ügyvédi iroda nem tilthatja le a munkabéred!

Számlainkasszóhoz is kell -jogerős- bírósági vagy APEH végzés!

2013. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3db tmobil tartozást vontak össze és csatolták a bírósági végzést is a levélhez.ebbe van hogy tiltás,ingóság meg inkasszó. ha 23.-ig nem rendezem a tartozást.semmi sincsen a nevemen és hitelem sincsen.
2013. máj. 20. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor jogos, mindent letilthatnak, foglalhatnak!

Egyezkednek kellene az ügyvédekkel.

2013. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap van ügyfélfogadás.majd bemegyek azt egyezkedek velük.csak azt nem értem hogy lehet mindent tiltani.ez ember meg majd éhendöglik.vonják a fizum felét azt jónapot.
2013. máj. 20. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fizeted volna, most nem lenne tartozásod....
2013. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ezaz ha...kifizetem most is csak nekem az eljárással van problémám.
2013. máj. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!