Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hitelkeretem van az OTP-nél,...

Hitelkeretem van az OTP-nél, baj ha mínuszban lesz?

Figyelt kérdés
239000 ft a hitelkeretem,amit már lemerítettem.Hó végén vonják a kamatot.Mi van akkor ha nincs rajta pénz és -240000 ft lesz rajta?Tehát nagyon mínuszba leszek..

2013. máj. 20. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Hát, nem lennék a helyedben. 3 hónap után el kell kezdened törleszteni valahogy, ha nem érkezik fizetés vagy valamilyen jövedelem a számládra. Nekem is van hitelkeretem, de én mindig csak akkor nyúlok hozzá, ha pontosan tudom, hogy a fizum több lesz, mint amennyivel minuszban vagyok. Így igaz, hogy alig marad pénzem az átutalás után, de a hitelkeret ismét feltöltődik. Sürgősen szerezz valami bejelentett munkát, mindegy milyet, hogy a bank lássa, hogy van jövedelmed.
2013. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj első válaszadó,de hol a fenében olvastad Te,hogy nincs munkája a kérdezőnek???? Még csak nem is a kérdésre válaszoltál!!!

Kérdező, semmi nem fog történni,ha teljesen kimerítetted a hitelkereted,majd amikor megérkezik rá a fizetésed,akkor levonják azt az összeget is. Tehát nyugi.

2013. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!