Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Aliexpressen...

Mit tegyek? Aliexpressen vásároltam egy papucsot a lányomnak. Bejelöltem a színét, méretét.

Figyelt kérdés
Az eladó írta,hogy még sincs az a szín. Másik színben nem tetszik. Így elálltam a vásárlástól. Be kellett jelölni az elállás okát. Meg is tettem, hogy az eladó nem tudja szállítani a terméket. Most arra várok,hogy az eladó jóváhagyja és visszakapjam a pénzem. Az eladó viszont nem jelöli vissza,mert azt akarja,hogy azt írjam be,hogy én állok el a vásárlástól. De én nem akarok elállni,csak abban a színben szeretném, amit megrendeltem. Azt jelöltem be elállás okaként, ami az igazság. Mikor kapom így vissza a pénzem? Valaki járt már hasonló szituációban? Tudnátok segíteni?
2013. máj. 24. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem utalunk előre.
2013. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az aliexpressen nem kapja meg az eladó addig a pénzt,amig nem jelzem vissza,hogy megkaptam a terméket. Ha valami gubanc van,akkor visszautalja az aliexpress a pénzt. Nem is ezzel a részével van a gond,hanem hogy az eladó azt akarja,hogy azt jelöljem be,hogy én állok el a vásárlástól.

Olyanok válaszát kérném akik értenek ehhez,nem csak írogatnak összevissza,hogy hozzászóljanak mindenhez. Nem szoktam előre utalni,de ez nem aprod.hu és hasonló oldalak!!

2013. máj. 24. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Nem tökmindegy, mit akar az eladó? Ha tudja szállítani az árut, tegye meg. Ha nem tudja, akkor ezt jelzed. Ennyi. A pénzedről meg érdeklődj a szolgáltató ügyfélszolgálatán. Össze-vissza írogatok, de más választ nem nagyon fogsz kapni, mert meglehetősen speciális a kérdésed.
2013. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 1100ft a papucs ára ingyen postával,mert leárazták. Tehát,ha elveszik a pénz sem fogok a kardomba dőlni. Ezt csak az előreutalásra írtam. Ennyit az6ért talán lehet kockáztatni kedves első válaszadó!
2013. máj. 24. 09:14
 5/8 A kérdező kommentje:

A kérdés arra vonatkozott,hogy bejelölhetem azt,hogy én vagyok a hibás,amiért nem jött létre az üzlet? Kaphatok emiatt rossz értékelést? Ha nem akkor megteszem,amit az eladó szeretne.

Vannak akik vásárolnak az aliexpressen. Ezért tettem fel a kérdést. Van aki ért is hozzá. Nyilván nem attól kérdezem,aki azt sem tudja mi ez az oldal. Mert akkor csak azt a választ tudja adni,hogy nem utalunk előre.

2013. máj. 24. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégsem válaszol senki más... Sok sikert!
2013. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tedd azt amit az eladó kér. És visszakapod a pénzt. Én úgy jártam hogy kinézem egy órát 3.49$ -ért, de minimum 10$-ért kellett volna rendelni. Írt az eladó, hogy vagy kifizetem a postát, vagy vonjam vissza a megrendelést. Először azt választottam, hogy az eladó nem tudja küldeni a terméket, utána írt hogy válasszam azt, hogy én választottam rossz terméket. Kiválasztottam, az eladó elfogadta, és visszajött a pénz. Remélem tudtam segíteni!!
2013. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod már megoldódott :) Visszautalta az aliexpress a pénzem. Nem módosítottam a visszajelzésem,mert Ő nem tudta azt a színt küldeni,amit kijelöltem. De az aliexpress visszafizette a pénzem. Ezért is jó az oldal,mert az eladó addig nem kapja meg a pénzét,amíg nem jelzek vissza,hogy minden rendben és azt kaptam, amit kértem.
2013. jún. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!