Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik (futár) cég szállítja...

Melyik (futár) cég szállítja legolcsóbban külföldre a (levélméretű) küldeményeimet?

Figyelt kérdés

Interneten szoktam apró méretű termékeket eladni, melyek beleférnek egy szabványos méretű borítékba is. A termékek ára sokszor nem éri el a szállítási díjat sem, viszont elég sokat adok el mindenből. A Magyar Postát szoktam használni erre a célra, ami egy nemzetközi levélért elkér 300 forintot is és mint mondtam, sokszor olcsóbb vagy ugyanannyi az eladott termék ára, mint maga a küldési díj.

Amikor én rendelek külföldről, akkor a legtöbb terméket annyiért veszem meg, mint amennyi nekem CSAK a postaköltség lenne.

Létezik Magyarországról elérhető olyan futárcég, ami a Magyar Postánál olcsóbban viszi el a leveleimet?


2013. máj. 24. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A DPD a legolcsóbb futárcég, de hacsak nem kötsz velük valami hipernagy volumenű szerződést, azt felejtsd el, hogy a Posta árai alá menjenek. Alapjáraton 2-3x-s díjakkal dolgoznak.
2013. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!