Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felmegyek a padlásra...

Ha felmegyek a padlásra lehozok pár cuccot aból szerintetek menyi jön be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tartotok a padláson és hogy az értékesebbjét vagy a szemetet hozod le. Saját magamból kiindulva talán egy 10-es, de családi értékeket nem árulnék ki...
2013. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ mi van ott.

Ha régi tányérok, evőeszközök, azokból összeszedhetsz pár ezret, még ha akkor sem volt semmi értékük, de ha ma már nem kapsz olyat akkor össze lehet kaszálni pár ezret, a gyűjtők sokat szoktak adni érte.

Ha régi pénzeket találsz még az 1950 es évek előtti időkből, azokért is adhatnak valamit a gyűjtők, de sokra ne számíts.

Ha egy antik bútor van ott, amikre csak egy kisebb felújítás, festés kárpit kell azok megérhetnek 20-30 ezret is főleg ha egy egész garnitura.

Amikor a szomszédban az idős bácsi meghalt akkor a fia sok mindent kirakott az utcára lomtalanításkor, mert meg akart ezektől szabadulni.

Egy jó konyha asztalt vittem be pár antik székkel amik igaz hogy már nagyon leharcoltak voltak, de felújítottam, modernebb kárpitot kapott de a régi formája megmaradt.

Egyik ismerősöm aki rajongott az ilyen cuccokért kapásból 20 ezret ajánlott érte, csak úgy lestem.

Amikor a barátnőm főnöke jött át valamiért, ős 50 ezret kínált érte, pedig egyáltalán nem akartam eladni.

Ezenkívül volt nekem egy antik fotel féleségem ami fából volt, de kényelmes szivacsos kárpitja volt. Azt lecseréltem, rendbe raktam. Szófa is volt hozzá, de az menthetetlen volt már sajnos. Azt a két fotelt 15 ért simán eladtam anno a vaterán.

Volt egy régi olvasó lámpám is kb az 50 es évekből, azt nem rég csináltam meg, mert a garázsba találtam, lefestettem, kapott új vezetéket, modern kapcsolót meg egy led izzót, és így is megért vagy 5-6 ezret de azt ajándékba odaadtam a sógoromnak.

2013. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van ott pár deck bicikli stb...
2013. máj. 26. 12:26
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és pár roszz varógép
2013. máj. 26. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van bakelitlemez, akkor dobj privit. De nagy zsére ne számits.
2013. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!