Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gépkocsinyeremény betétkönyv,...

Gépkocsinyeremény betétkönyv, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most hallottam erről a dologról és mivel a lekötött betétek úgysem adnak szinte semmi kamatot, váltanék pár ilyet. Valaki esetleg nyert már ezzel? Csak Otp-ben lehet kiváltani? Van-e valami feltétel, pl. folyószámla?

köszi.



2013. máj. 26. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem nem rég. A postán vettem ,ez nem kamatozik semmit, de esélyed van vele nyerni egy autót. Otp -ben is lehet venni ,majd ott is veszek néhányat. Névre szóló így igazolvánnyal tudsz venni.
2013. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes ilyet venni, egyrészt névre szóló így csak te tudod használni, másrészt ezt az OTP csinálja de a postán is ugyanúgy igényelhető, plusz ha 1 hónapig hagyod pihenni akkor már bekerülsz a sorsolásba, odaírják hogy mikor van az első és utána minden hó 15-én sorsolnak. Az OTP oldalán tudod megnézni hogy mikor nyertél.

Előnye az hogy ha nyertél akkor 1 hónapig megkapod az autót, de ha nem tudsz róla akkor évekig sem fog elévülni mert utána a nyeremény árát tudod vele felvenni. Ha nem nyertél akkor sincs baj, ha 50.000 Ft értékű könyved van akkor és ha kell a pénz sürgősen csak bemész vele a postára és visszakapod a pénzed teljes összegét.

Ez a jó benne.

2013. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2013. máj. 26. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve van 6-8db, de még a közelében sem voltam soha.

Itt nézheted meg, hogy nyertél e:

[link]

2013. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!